IRC: #cavaliers-clan @quakenet.org                
 
»  
»  
Advanced Tactical Center
CoD4 server příkazy
Jak používat ESL Aequitas
TF2 console příkazy
Kalendář akcí
<< Listopad 2018  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
       
Turnaje a ligy
aseries proleague
Podpora
ClanWars.cz


ESO: Summerset
 
Clan Movies
 
  archív novinek
Celkem novinek : 173
 XIII. sjezd Cavaliers
 Šťastné a kavalírské (edice 2017)
 TF2 slaví deset let
  nové příspěvky
Celkem témat : 260
  Diskuze - Klub dědků
  Jiné hry - paladins
  Jiné hry - Call of duty WW2
XIII. sjezd Cavaliers


Termín kavalírskýho sletu je zpečetěn: 15.6. - 17.6.2018

Budu se na všechny moc těšit! Dáme si do čumáčku!
02.04.2018, Khenyk - 2 komentářů
Šťastné a kavalírské (edice 2017)
Přátelé, kamarádi!

Ježíšek je zase o rok starší, dědek jeden, a nastal čas, kdy obyčejní smrtelníci bilancují uplynuvších dvanáct měsíců. Několik idealistů a naivků si určitě rozmýšlí vhodná předsevzetí do dalšího roku, ale kdo pochopil naprostou zbytečnost a nedůležitost podobného jednání, si prostě užívá pár dní klidu se svými bližními. Případně s různými návykovými látkami. Případně kombinaci obého.

Nastalo období šílených front v obchodech a šílených dodacích termínů spedičních společností, balení dárků, shon po "ještěalespoňkouskubalicíhopapíruaiizolepy!" a nastaly chvíle náročné výroby a ještě náročnějšího ochutnávání bramborového salátu, chvíle rodinné večeře, kdy jsou jedinkrát v roce (a co si budeme vykládat, oprávněně) rodičové popoháněni dětmi k většímu spěchu a menšímu zdržování Jéžiška a po startovním zazvonění magického zvonečku i chvíle destrukce všech balicích a obalových materiálů a následné radosti z ponožek, Pitralonů, případně houpacích křesel.

Hlavně tu ale jsou chvíle pohody s rodinami a přáteli a nasávání pohodové atmosféry po absolvování všeho toho předvánočního martyria.

Věřím, že pro všechny kavalíry byl uplynulý rok příznivý a mají na něj jen dobré vzpomínky a je na čase popřát to, co jsem přál (a teď pozor koníku!) už minulý rok a proto:

Všem současným, minulým i budoucím členům Cavaliers a jejich rodinám hodně lásky, pohody a co nejvíc štěstí a úspěchů do roku 2018!


24.12.2017, febrik - 9 komentářů
XII. sjezd kavalírů

Zas je to tu. Neuvěřitelných 12. let se scházíme v různých sestavách. Není nad to vidět zase po roce vidět ty vaše držky a ještě postižené množstvím jídla a alkoholu.

Další sjezd klanu Cavaliers je tu a letos bude ve znamení vážené návštěvy! Z dálného východu, přijede sám velký taktik, organizátor, sociální mentor a šachový velmistr, ujo Cimpel.

O to víc bude letošní sjezd atraktivní. Kdo se nezúčastní, promarní svou jedinou šanci zažít v životě něco jedinečného.

Akce se koná od 21.7. do 23.7. ve Vysoké Peci15.06.2017, Khenyk - 6 komentářů
Šťastné a kavalírské!
Po roce Vááánoce, Vááánoce, přicházejí, zpíííívejméééé přáááteléééé!

Kapr sežranej, kostičky zapíchaný v krku v rámci post-mortem msty, salátu zbývá jen půlka, po bytě se ještě válí cáry Ježíšků, Satan Klausů a roztomilých zviřátek po rozbalování dárků a po návštěvách příbuzenstva mají všichni snad už i trochu toho klidu. A jelikož se mi nechce oživovat cca rok hibernovaná témata na fóru, tak jsem si řekl, že je nejvyšší čas, ne-li drobátko pozdě, popřát všem stávajícím, bývalým, i těm čerstvě se vyskytnuvším členům Cavaliers šťastné Vánoce, pohodu v kruhu nejbližších i vzdálenějších drahých a klidné zažívání a nabírání sil do nového roku 2017, bezpochyby plnému osobních i pracovních úspěchů.

Jmenovitě nejmenovaným, ať si moc neobrousí kolena a případně i něco dalšího při raketovém startu nových kariér, dalšímu nejmenovanému, ať se mu to tuleně alespoň podobá, pozdravy a přání letí i na Slovensko za dalšími nejmenovanými a to bych mohl nejmenovat ještě dlouho, takže co bych se vykecával, prostě a jednoduše:

Všem kavalírům a jejich rodinám hodně lásky, pohody a co nejvíc štěstí a úspěchů do roku 2017!


.. no dobře, všem ostatním taky.

25.12.2016, febrik - 5 komentářů
Kavalírský slet 2016
Blíží se prázdniny a to byl pro nás mimo jiné i čas, kdy se setkáváme i mimo klávesnice počítačů. Letos to bude opět v ve Vysoké Peci.

Nyní se řeší termín na kterém je potřeba se dohodnout. Prosím o návštěvu příslušného vlákna na fóru, kde se k danému termínu dopracujeme.

Termín je určen:

Setkání se bude konat ve dnech 15.7. - 17.7. 2016 !!!odkaz na fórum:
http://cavaliers-clan.info/index.php?file=Forum&page=viewtopic&forum_id=5&thread_id=612&highlight=&p=13#14117
01.05.2016, Khenyk - 1 komentářů
Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016
Přeji všem kavalírům krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016!

Těm co letos přispěli na svého velitele a na chod našeho klanu velice děkuji. Zapisuji je do neodmyslitelné síně hrdinů slávy.

Doufám, že zase vydržíme další rok spolu občas něco pohrát. Všem zdar a kavalírům obzvlášť!23.12.2015, Khenyk - 4 komentářů
10 let založení klanu
Zní to neuvěřitelně, ale letos je to již 10 let existence klanu Cavaliers. Za tu dobu jsme ušli velmi dlouhou cestu plnou radosti z hraní, neuvěřitelných zážitků ze společných setkání na LANkách a další radosti co klan jako takový může přinést.

Proto jsem dnes velice rád, že jsem se v březnu 2005 rozhodl založit klan. V té době jsem začínal na Gamezone hrát hru Medal of Honor a chtěl jsem víc než jen běhat po publicu. Chtěl jsem poznat jaké to je hrát hru soutěžně. To je důvod vzniku tohoto klanu.

Za těch 10 let se tu prostřídalo hodně hráčů, ale někteří jsou kavalírským inventářem. Bez lidí jako Devil, febrik, Trex či Rimmer, by se to tu ukončilo daleko dřív. S hrou World of Tanks zase přišli hráči jako steves, Cimpel či Tenser, kteří zase posunuli klan dále a to každý svým způsobem. Mnoho z vás mi přirostlo k srdci a jsem rád, že jsem s vámi ty momenty mohl strávit. Určitě nemůžu vyjmenovat všechny, ale všem opravdu moc děkuju.Doufám, že dokážeme spolu dotáhnout další desítku. GL HF a nezapomínejte. Je to jen hra.

10.01.2015, Khenyk - 17 komentářů
Výroční zpráva a vize budoucnosti
Další rok je za námi a je čas se po něm poohlédnout. Co se letos událo, co se povedlo a kde jsme až tak úspěšní nebyli? Jakou má náš klan budoucnost? Čtěte dále!
29.12.2013, Khenyk - 4 komentářů
ESL hlavní prioritou
Předchozí klanové zemětřesení je za námi a nyní jsou i již známy týmy pro ESL. Došlo k vyčištění klanu od neaktivních hráčů. Po této "čistce" nás tu zůstává 37. Pro účast v klanových válkách je to číslo hodně malé a naše účast v CW by tím pádem byla velmi neefektivní.

Navíc klan Cavaliers byl odjakživa zaměřen spíše na vrcholový eSport tak je rozhodnutí soustředit se hlavně na ESL logický. Klan byl rozdělen na tři sekce. Cavaliers RED, BLU a Support. Cavaliers RED a BLU budou hrát jak ESL A-Series tak Go4WoT. Níže naleznete sestavy jednotlivých squadů.
18.06.2013, Khenyk - 0 komentářů
Velké klanové zemětřesení
V současné době probíhá zásadní restrukturalizace našeho klanu, ke které jsem přistoupil po dlouhém přemýšlení a jejíž podstatou je změna systému fungování Cavaliers.

Jsou zrušeny herní sekce, v kterých už není náš klan aktivní (Call of Duty, Team Fortress 2). Další změny se týkají fóra, které je nyní kompletně vyčištěno a přeorganizováno a posledním a možná nejpodstatnějším krokem se stane úprava a redukce počtu hráčů, která proběhne 25.5.2013.

Pro členy klanu bylo na fóru vytvořeno téma týkající se restartu, v kterém budou po 25.5. oznámeny soupisky pro WoT ESL týmy. V zásadě to pro nás znamená, že formát 7/42 bude pro klan hlavní prioritou a Clan Wars UC (klanové války) se stanou jakýmsi vyplněním volných večerů (nejčastěji Pá/So).

Myslel jsem, samozřejmě, i na širokou hráčskou veřejnost, pro kterou bylo založeno fórum, kam nám nečlenové mohou psát své názory, pozdravit nás, zkritizovat, či se nás na cokoliv zeptat.
15.05.2013, Khenyk - 5 komentářů
 Stránka : [1] 2 3 >


»  
MischelP
LegolasRPG
Major595
Rangiku
Přihlášení


Nick :
Heslo :
 Zapamatovat
Registrace
Ztracené heslo ?

  Právě je zde:
 · Návštěvníků : 1
 · Uživatelů : 0
 · Členů : 0
Sociální sítě
facebook steam
Language
Reklama
Statistiky
Počet zobrazení od
18.12.2007 : 5686634

              Uživatelů : 390
              Novinek : 173
              Souborů : 4
              Odkazů : 91

  
rss  apache
mysql  php
xhtml   css
 


NovinkyClánkyKe staženíGalerieClenovéZápasyKalendárPodporaHistorieImprintAdministrace
    Copyright © 2005-2013 Cavaliers Gaming Clan. All rights reserved.
optimalizace PageRank.cz