IRC: #cavaliers-clan @quakenet.org                
 
»  
»  
Advanced Tactical Center
CoD4 server příkazy
Jak používat ESL Aequitas
TF2 console příkazy
Kalendář akcí
<< Červen 2019  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Turnaje a ligy
aseries proleague
Podpora
ClanWars.cz


TESO: Elsweyr
 
Clan Movies
 
  archív novinek
Celkem novinek : 174
 XIV. Cavaliers sraz
 XIII. sjezd Cavaliers
 Šťastné a kavalírské (edice 2017)
  nové příspěvky
Celkem témat : 262
  Důležité informace - Bodlák v Leviciach
  Jiné hry - WARHAMMER: VERMINTIDE 2
  Diskuze - Klub dědků
XIV. Cavaliers sraz


Tak co? Těšíte se?
29.04.2019, Khenyk - 2 komentářů
XIII. sjezd Cavaliers


Termín kavalírskýho sletu je zpečetěn: 15.6. - 17.6.2018

Budu se na všechny moc těšit! Dáme si do čumáčku!
02.04.2018, Khenyk - 2 komentářů
Šťastné a kavalírské (edice 2017)
Přátelé, kamarádi!

Ježíšek je zase o rok starší, dědek jeden, a nastal čas, kdy obyčejní smrtelníci bilancují uplynuvších dvanáct měsíců. Několik idealistů a naivků si určitě rozmýšlí vhodná předsevzetí do dalšího roku, ale kdo pochopil naprostou zbytečnost a nedůležitost podobného jednání, si prostě užívá pár dní klidu se svými bližními. Případně s různými návykovými látkami. Případně kombinaci obého.

Nastalo období šílených front v obchodech a šílených dodacích termínů spedičních společností, balení dárků, shon po "ještěalespoňkouskubalicíhopapíruaiizolepy!" a nastaly chvíle náročné výroby a ještě náročnějšího ochutnávání bramborového salátu, chvíle rodinné večeře, kdy jsou jedinkrát v roce (a co si budeme vykládat, oprávněně) rodičové popoháněni dětmi k většímu spěchu a menšímu zdržování Jéžiška a po startovním zazvonění magického zvonečku i chvíle destrukce všech balicích a obalových materiálů a následné radosti z ponožek, Pitralonů, případně houpacích křesel.

Hlavně tu ale jsou chvíle pohody s rodinami a přáteli a nasávání pohodové atmosféry po absolvování všeho toho předvánočního martyria.

Věřím, že pro všechny kavalíry byl uplynulý rok příznivý a mají na něj jen dobré vzpomínky a je na čase popřát to, co jsem přál (a teď pozor koníku!) už minulý rok a proto:

Všem současným, minulým i budoucím členům Cavaliers a jejich rodinám hodně lásky, pohody a co nejvíc štěstí a úspěchů do roku 2018!


24.12.2017, febrik - 9 komentářů
TF2 slaví deset let
Kdo by to byl řekl, že se ta hra bude hrát tak dlouho. Před 10 lety Valve přišlo se zajímavou hrou, kterou pak kavalíři hráli na plný úvazek hned od vydání a dokázali v ní i uspět během dalších čtyř let. Byly to nádherný časy který jsme si spolu užívali a to včetně LAN akcí v Málkově. Ať žije TF2!#herninostalgie

20.10.2017, Khenyk - 0 komentářů
XII. sjezd kavalírů

Zas je to tu. Neuvěřitelných 12. let se scházíme v různých sestavách. Není nad to vidět zase po roce vidět ty vaše držky a ještě postižené množstvím jídla a alkoholu.

Další sjezd klanu Cavaliers je tu a letos bude ve znamení vážené návštěvy! Z dálného východu, přijede sám velký taktik, organizátor, sociální mentor a šachový velmistr, ujo Cimpel.

O to víc bude letošní sjezd atraktivní. Kdo se nezúčastní, promarní svou jedinou šanci zažít v životě něco jedinečného.

Akce se koná od 21.7. do 23.7. ve Vysoké Peci15.06.2017, Khenyk - 6 komentářů
Šťastné a kavalírské!
Po roce Vááánoce, Vááánoce, přicházejí, zpíííívejméééé přáááteléééé!

Kapr sežranej, kostičky zapíchaný v krku v rámci post-mortem msty, salátu zbývá jen půlka, po bytě se ještě válí cáry Ježíšků, Satan Klausů a roztomilých zviřátek po rozbalování dárků a po návštěvách příbuzenstva mají všichni snad už i trochu toho klidu. A jelikož se mi nechce oživovat cca rok hibernovaná témata na fóru, tak jsem si řekl, že je nejvyšší čas, ne-li drobátko pozdě, popřát všem stávajícím, bývalým, i těm čerstvě se vyskytnuvším členům Cavaliers šťastné Vánoce, pohodu v kruhu nejbližších i vzdálenějších drahých a klidné zažívání a nabírání sil do nového roku 2017, bezpochyby plnému osobních i pracovních úspěchů.

Jmenovitě nejmenovaným, ať si moc neobrousí kolena a případně i něco dalšího při raketovém startu nových kariér, dalšímu nejmenovanému, ať se mu to tuleně alespoň podobá, pozdravy a přání letí i na Slovensko za dalšími nejmenovanými a to bych mohl nejmenovat ještě dlouho, takže co bych se vykecával, prostě a jednoduše:

Všem kavalírům a jejich rodinám hodně lásky, pohody a co nejvíc štěstí a úspěchů do roku 2017!


.. no dobře, všem ostatním taky.

25.12.2016, febrik - 5 komentářů
Kavalírský slet 2016
Blíží se prázdniny a to byl pro nás mimo jiné i čas, kdy se setkáváme i mimo klávesnice počítačů. Letos to bude opět v ve Vysoké Peci.

Nyní se řeší termín na kterém je potřeba se dohodnout. Prosím o návštěvu příslušného vlákna na fóru, kde se k danému termínu dopracujeme.

Termín je určen:

Setkání se bude konat ve dnech 15.7. - 17.7. 2016 !!!odkaz na fórum:
http://cavaliers-clan.info/index.php?file=Forum&page=viewtopic&forum_id=5&thread_id=612&highlight=&p=13#14117
01.05.2016, Khenyk - 1 komentářů
The Division - nová hra pro společné blbnutí
Tak nejenom aby tu neviselo přání krásných Vánoc celý rok, ale také z informativního důvodu, vám tady napíšu co je nového a co nás čeká.

Na obzoru se v roce 2013 objevila hra Tom Clancy's The Division. Jedná se o 3rd person cover based shooter MMO hru, která se v předešlé betě ukázala jako velmi povedená hra s velkým potenciálem.

Můj osobní názor je ten, že by nás hra mohla bavit nějaký ten měsíc. Nicméně uvidíme jak nám to nakonec Ubisoft vymyslí. Hra vychází 8. března 2016 a doufám, že si ji řádně užijeme.Seznam hráčů, kteří se určitě, či pravděpodobně aktivně zúčastní, naleznete v sekci ČLENOVÉ.

Jinak co se týče našich herních aktivit, stále naše některé hráče najdete ve World of Tanks, Diablo 3, Heroes of the Storm, EVE Online a War Thunder a v dalších jiných hrách. Vždy je nejlepší se domluvit na fóru, nebo zajít rovnou na Mumble.
06.03.2016, Khenyk - 4 komentářů
Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016
Přeji všem kavalírům krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016!

Těm co letos přispěli na svého velitele a na chod našeho klanu velice děkuji. Zapisuji je do neodmyslitelné síně hrdinů slávy.

Doufám, že zase vydržíme další rok spolu občas něco pohrát. Všem zdar a kavalírům obzvlášť!23.12.2015, Khenyk - 4 komentářů
10 let založení klanu
Zní to neuvěřitelně, ale letos je to již 10 let existence klanu Cavaliers. Za tu dobu jsme ušli velmi dlouhou cestu plnou radosti z hraní, neuvěřitelných zážitků ze společných setkání na LANkách a další radosti co klan jako takový může přinést.

Proto jsem dnes velice rád, že jsem se v březnu 2005 rozhodl založit klan. V té době jsem začínal na Gamezone hrát hru Medal of Honor a chtěl jsem víc než jen běhat po publicu. Chtěl jsem poznat jaké to je hrát hru soutěžně. To je důvod vzniku tohoto klanu.

Za těch 10 let se tu prostřídalo hodně hráčů, ale někteří jsou kavalírským inventářem. Bez lidí jako Devil, febrik, Trex či Rimmer, by se to tu ukončilo daleko dřív. S hrou World of Tanks zase přišli hráči jako steves, Cimpel či Tenser, kteří zase posunuli klan dále a to každý svým způsobem. Mnoho z vás mi přirostlo k srdci a jsem rád, že jsem s vámi ty momenty mohl strávit. Určitě nemůžu vyjmenovat všechny, ale všem opravdu moc děkuju.Doufám, že dokážeme spolu dotáhnout další desítku. GL HF a nezapomínejte. Je to jen hra.

10.01.2015, Khenyk - 17 komentářů
 Stránka : [1] 2 3 ... 16 17 18 >


»  
MischelP
LegolasRPG
Major595
Rangiku
Přihlášení


Nick :
Heslo :
 Zapamatovat
Registrace
Ztracené heslo ?

  Právě je zde:
 · Návštěvníků : 1
 · Uživatelů : 0
 · Členů : 0
Sociální sítě
facebook steam
Language
Reklama
Statistiky
Počet zobrazení od
18.12.2007 : 5886469

              Uživatelů : 390
              Novinek : 174
              Souborů : 4
              Odkazů : 91

  
rss  apache
mysql  php
xhtml   css
 


NovinkyClánkyKe staženíGalerieClenovéZápasyKalendárPodporaHistorieImprintAdministrace
    Copyright © 2005-2013 Cavaliers Gaming Clan. All rights reserved.
optimalizace PageRank.cz